Yükleniyor...
Enerji Sistemleri
Ticari Gayrimenkul Uzmanı
Toplam 3 firma listeleniyor.
Enerji Sistemleri
SMYRNA SOLAR ENERGY PAKET GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ San.Tic. Firmamız 2002 Yılında Kurulmuştur. Çeşitli Kurumlarda Yaklaşık 20 Yıllık Araştırma Ve Uygulama Tecrübesine Sahip Uzman Altyapımız İle Yenilenebilir Enerji Sektöründen Termal Güneş Enerji Sistemleri Ve Fotovoltaik Güneş Enerji Sistemleri Sektöründe Faaliyet Göstermekteyiz. Halen Ar-Ge, İmalat, İthalat, İhracat Bazında Teknik, Ticari Vb. Tüm Hizmetleri Süratle Sunma İmkanımız Mevcuttur. Yeterliliği Yurt İçinde Ve Dışında Onaylanmış Ürünler İle Kaliteli Hizmet Sunmak Ana Prensibimizdir. Tüm Çalışmalarımızda Teknik Ve Ticari Olarak Kullanıcı Memnuniyeti, Satıcı Memnuniyeti Ve İdeal Çözüm Temel Hedefimizdir. İhtiyacı Karşılamaya Yönelik, Teknik Olarak Uygun Ve Ekonomik Çözümler Oluşturmaya Özen Göstermekteyiz. Her Türlü Malzeme, Cihaz, Sistem Vb. İhtiyaçlarınızda; Teknik Müşavirlik, Projelendirme Dahil, Dahili Ve Harici Pazarlama, Devamlılık İhtiva Eden Projeler İçin Stok Bulundurma, Toptan Ve Perakende Satış, Teknik Servis, Montaj, Satış Öncesi Ve Sonrası Tüm Hizmetler, Komple / Anahtar Teslimi Olarak Sunulmaktadır. Gerektiğinde, En Uygun Alternatif Çözüm Önerilerinide Yine Kendi Bünyemiz Dahilinde Oluşturacağımıza Emin Olabilirsiniz. Solar Enerji Üretim Uygulamaları Başlıca Ürün Ve Hizmetlerimiz Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medya :

Adres :

1345 Sokak No:4D Boran Plaza (İzmir Gıda Çarşısı) Halkapınar,Konak,İzmir

Telefon :

02322615436

Telefon 2 :

02324338635

Web :

Enerji Sistemleri
Enerji sektörünü iyi analiz ederek, özellikle güneş enerjisi alanında üretim kapasitelerinin artırılmasına yönelik çalışmalar yaparak, enerji sistemlerinin(güneş, rüzgâr, hidroelektrik santraller vs.) kurulumu esnasında ve sonrasında gerekli mühendislik, bakım, onarım hizmetleri vererek enerji sektöründeki ihtiyaçların giderilmesini hedefliyoruz.

Sosyal Medya :

Adres :

1376 Sokak No:3D Boran Plaza İş Merkezi Konak,İzmir

Telefon :

02324330935

Web :

Enerji Sistemleri
EGE İZMİR ENERJİ Elek. San. Tic. Ltd. Şti. genç, dinamik, satış tecrübesini siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren elektrik, otomasyon sistemleri kurulu ve malzeme satışı konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; PLC grupları, hız kontrol cihazları, encoder ve sayıcı çeşitleri, sensörler (Optik, Endüktif, Ulrasonik, Fiberoptik vs.) sensör bağlantı kutuları ve bağlantı kabloları, klemens ve etiketleme malzemeleri, şalt malzeme grubu (TMŞ, Sigorta, Motor Koruma, Termik vs.) uyarıcı ikaz lambaları, limit siviçleri (Sınır anahtarı) satışı ve pazarlama konusunda önde gelen firmalar ve markalar ile çalışmaktadır.

Sosyal Medya :

Adres :

1004 Sokak No:7B Boran Plaza (İzmir Gıda Çarşısı) Halkapınar,Konak,İzmir

Telefon :

02324570517